E-mail adressen team

Team

Annette Boersma, Locatiecoördinator & Intern Begeleider
de hele week aanwezig (wo t/m vrij leerkracht 7/8)
annette.boersma@kykscholen.nl

Minke Faber, leerkracht groep 1/2
aanwezig op maandag en dinsdag
minke.faber@kykscholen.nl

Aaltsje van der Werf, leerkracht groep 1/2
aanwezig op dinsdag t/m vrijdag
aaltsje.overal@kykscholen.nl

Corinne Witteveen, leerkracht groep 3/4
aanwezig op maandag, dinsdag, woensdag (o.a. bewegend leren) en vrijdag
corinne.witteveen@kykscholen.nl

Josien Bontius, leerkracht groep 3/4
aanwezig op woensdag en donderdag
josien.bontius@kykscholen.nl

Marike Beckers, leerkracht groep 5/6
aanwezig maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
marike.beckers@kykscholen.nl

Marlon Engelsman-Blaauwgeers, leerkracht groep 5/6 en 7/8
aanwezig op maandag t/m woensdag
marlon.engelsman@kykscholen.nl

Annette Boersma, leerkracht groep 7/8
aanwezig op woensdag t/m vrijdag
annette.boersma@kykscholen.nl

Douty Hiemstra, ondersteuning leerlingen
aanwezig op maandag-, dinsdag- en donderdagochtend
douty.hiemstra@kykscholen.nl

Ria Jongstra, manager bedrijfsvoering onderwijsteam 6
ria.jongstra@kykscholen.nl

Jettie Hiemstra, administratie onderwijsteam 6
administratie.blinker@kykscholen.nl